peiman

به چشمانت بیاموز ؛که هرکس ارزش دیدن نداردبه دستانت بیاموز ،که هرگل ارزش چیدن نداردبه قلبت بیاموز که هر کس کنج آن جایی ندارد

حاشیه‌های مراسم تشییع جنازه حجازی
 

حجازی آخرین بار درون دروازه قرار گرفت


پیکر مرحوم ناصر حجازی پس از دور افتخار زدن در پیست ورزشگاه بر روی دوش یاران و دوستانش به دروازه جنوبی ورزشگاه منتقل شد و درون دروازه قرار گرفت تا مرد پرافتخار دروازه تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه استقلال برای آخرین بار درون چارچوب قرار بگیرد.
 

علیپور بجای سید حسن خمینی نماز خواند

پیش از این قرار بود حجت الاسلام حسن خمینی این کار انجام دهد، اما در لحظات آخر علیپور جایگزین وی شد.

همچنین پیام تسلیت علی سعیدلو که در آزادی حضور دارد، از اسکوربورد پخش شد.
 


حجت الاسلام علیپور  بر پیکر مرحوم ناصر حجازی پیشکسوت فوتبال کشورمان نماز خواند.

 

 

 

همسر و نوه ناصر حجازی در مراسم تشییع پیکر او در ورزشگاه آزادی.

 

از هنرمندانی که در این مراسم حضور داشتند می توان به:فرزاد حسنی,پرستو صالحی,ایرج نوذری و آناهیتا همتی را نام برد.

حجازی به بهشت زهرا رفت
پیکر دروازه بان اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان پس از دور افتخار زدن در ورزشگاه آزادی به بهشت زهرا (س) انتقال داده شد.
قلعه‌نویی نیامد
بیشتر چهره های سرشناس ورزش،از کوچک و بزرگ گرفته  در مراسم تشییع جنازه حجازی شرکت کردند.این اتفاق در حالی افتاده است که تا این لحظه هنوز امیر قلعه نویی در بین حاضرین دیده نشده است.
احتمالا به دلیل اینکه تیم او دیشب در لیگ قهرمانان آسیا بازی داشته است او برای حضور در تهران با مشکل مواجه شده است.
 
بوسه دایی بر تابوت حجازی
علی دایی با حضور در ورزشگاه آزادی بر تابوت ناصر حجازی بوسه زد.
علی دایی که در ورزشگاه حضور دارد به سمت آتیلا حجازی رفت و او را در آغوش گرفت و دقایقی گریه کرد. دایی سپس به سمت پیکر حجازی رفت و بر تابوت وی بوسه زد.
همسر ناصر حجازی قبل از شروع مراسم به طور ناخودآگاه روی نیمکت مربیگری نشست و هواداران در همین زمان شعار "حاجی یادت باشه، آتیلا باید باشه " را سر دادند.
 
سخنرانی فتح اله زاده برای هواداران ناصر حجازی
علی فتح اله زاده سرپرست باشگاه استقلال تهران در مراسم تشییع جنازه ناصر حجازی برای حاضرین در ورزشگاه آزادی سخنرانی کردکه با یادآوری خاطراتی از وی باعث اندوه هواداران شد.
فتح اله زاده گفت: برای ناصر حجازی کم نگذارید و با صدای بلند نام وی را فریاد بزنید، چراکه اسطوره  در ورزشگاه آزادی حاضر است.
سرپرست باشگاه استقلال گفت: برای زنده نگه داشتن یاد ناصرحجازی از فصل آینده پسرش آتیلا به کادر فنی استقلال اضافه می شود.
 
شعار هواداران مشکی‌پوش و گریه‌های ناتمام
با وجود اینکه پیش بینی می شد هواداران و دوستداران ناصر حجازی از اولین ساعت صبح  چهارشنبه وارد ورزشگاه شوند اما مسئولان تنها یکی از درهای ورزشگاه را باز کرده اند که این امر مشکلاتی را برای مردم فراهم کرده است.
با این حال از ساعت 7:30 دقیقه صبح مردم وارد ورزشگاه آزادی شده اند و در شرایطی که پیراهن های مشکی برتن کرده اند و عکس های ناصر حجازی را در دست دارند بر روی سکوها مستقر می شوند.
از سوی مسئولان برگزاری این مراسم سکوهای روبروی جایگاه و زیر جایگاه خبرنگاران برای بانوان در نظر گرفته شده است که تا به حال تعداد زیادی از بانوان نیز وارد ورزشگاه شده اند. علاقمندان به حجازی که با شعارهایی یاد او را گرامی می دارند با چشمانی اشک بار منتظر ورود اتومبیل حامل وی به پیست ورزشگاه هستند.
با وجود اینکه خبرنگاران و عکاسان در چند روز گذشته زحمات بسیاری را برای پوشش خبری و تصویری بستری شدن حجازی در بیمارستان و درگذشت وی و حضور هوادارانش کشیده اند، اما صبح  به هنگام ورود انها به ورزشگاه برخورد خوبی از سوی ماموران صورت نگرفت و به برخی اهالی رسانه بی احترامی شد. با این حال مهدی محمدنبی دبیرکل فدراسیون فوتبال زمینه حضور خبرنگاران و عکاسان کنار زمین را فراهم کرد.
 

دروازه‌بانی که سالها برای تیم ملی و استقلال درون دروازه قرار گرفته بود صبح  در حالی پیکرش برای آخرین بار درون چارچوب فلزی قرار گرفت که بیش از 15 هزار دوستدارش اشک ریختند و به تشویق او پرداختند.
مراسم تشییع پیکر مرحوم ناصر حجازی دروازه‌بان پیشین تیم ملی فوتبال ایران در شرایطی از ساعت اولیه صبح  آغاز شده است که تا ساعت هشت بیش از پنج هزار نفر وارد ورزشگاه آزادی شده اند و شعار "حجازی روحت شاد" را سر می دهند.
 
نوشته شده در شنبه 7 خرداد‌ماه سال 1390ساعت 06:31 ب.ظ توسط پیمان| 3 نظر|

Design By : Mihantheme

کد موزیک می خوای؟